Domain® Kolínská voda

Domain® je jedinečnou kombinací dřevitých tónů a svěží vůně citrusových plodů. Hlavními složkami jsou světlý cedr, patchouli, třešňové dřevo s příměsí dýmkového tabáku, černé lusky vanilky, bílý grapefruit, mandarinka a limetka.

 

MK High Intensity™ Kolínská voda

MK High Intensity™ Kolínská voda je dlouhotrvající jantarová vůně s orientálním nádechem. Srdce parfému tvoří vůně ledového černého fenyklu, šalvěje a kávových zrn. Závěrečný dojem na vás udělá vůně černého čaje a fialkových lístků.

 

True Original™ Kolínská voda

Čistá a moderní vůně, která obsahuje stopy citrusových plodů, bylinné a květinové tóny. Toto složení vytváří sladko-hořko-dřevité souznění.

Hodí se pro muže, který je občas nekonvenční, ale právě to jej činí zajímavým. Pro muže, ke kterému lidé vzhlížejí. Pro muže, který dělá správné věci, i když se nikdo nedívá. Pro muže, který možná nenosí oblek do práce, ale bez ohledu na jeho profesní dráhu, je to vášeň, ne práce, co ho dělá úspěšným. Pro muže, který je otcem, manželem nebo nejlepším kamarádem.

 

Velocity® for Him Kolínská voda

Svěží toaletní voda s vůní lesů a hor pro aktivního muže.

 

Cestovní sada kolínských vod pro muže *
(limitovaná edice)
Novinka! 

Nádherná kolekce miniaturek kolínských vod je krásným dárkem na ochutnávku vůní pro každého muže. Umožní mu vyzkoušet různé vůně pro různé příležitosti nebo si celou sadu může vzít s sebou na cesty.

Sada obsahuje těchto pět nejoblíbenějších pánských kolínských vod v miniaturním balení:

True Original™

MK High Intensity™

Velocity®

Domain®

Tribute®

Kontakt

Anna Pokorná +420 721 033 826 anicka.MK@seznam.cz