Affection®

Affection® je dlouhotrvající cypřišová vůně s orientálním nádechem. Jiskřivý růžový pepř probouzí smysly. Srdce parfému tvoří vůně čínského osmantu a bílé pivoňky.

 

Belara®

Belara® je vůně pro ženu, která má bohatý život. Je stále v pohybu a užívá si každou minutu. Vůně Belara® vyjadřuje její duši vyváženou kombinací svěžích květinových a jemných teplých tónů.

 

Bella Belara®

Parfém Bella Belara® je více než vůně. Je to krásný pocit. Nádherná květinová vůně s ovocnými tóny si Vás okamžitě získá. Vaše smysly nejdříve okouzlí příjemná směs meruněk a červených nektarinek. V srdci parfému se rozvinou orosené okvětní lístky růže a marockého jasmínu.

 

Thinking of You®

Jedinečný dárek pro Vás i Vaše blízké. Zamilujte si ovocně květinovou vůni, která Vám bude připomínat všechny krásné okamžiky Vašeho života! Kromě unikátní vůně na Vás čeká i okouzlující přívěsek a speciální dárková krabička.

Obal parfémové vody Thinking of You® získal 4. místo v kategorii vůní na Mezinárodním ocenění obalového designu v New Yorku za rok 2011.

 

Velocity®

Vůně Velocity® je pro ženu, která je chvíli nevypočitatelná a vzápětí rozvážná a kultivovaná, žena svobodného ducha nebojící se rizika.
Jde za svými sny a dokáže odhalit svou osobnost. V životě si cení pocitu být sama sebou.

 

Parfémová voda Dance to Life™ *
Speciální edice

Při příležitosti 50. výročí společnosti Mary Kay představujeme tuto jemnou květinově ovocnou vůni. Je inspirována odkazem zakladatelky Mary Kay Ash a její vírou v úžasné věci, které žena dokáže.

Tato vůně je určena ženám, které své emoce nejen prožívají, ale tančí s každým úderem svého srdce. Unikátní flakónek je inspirovaný ladností a elegancí krásných dlouhých šatů.

Kontakt

Anna Pokorná +420 721 033 826 anicka.MK@seznam.cz