Mini kosmetická kazeta s krystalem Swarovski *
Novinka! 
Speciální edice

Mini kosmetickou kazetu zdobí zlatý krystal Swarovski®, který je obklopen pěti soustřednými kruhy. Ty představují pět desetiletí existence společnosti Mary Kay. Vlnky ilustrují představu, že jedna žena je schopna – stejně jako jediná kapka vody – spustit řetězovou reakci, která ovlivní vše kolem ní.

Připojte se při příležitosti 50. výročí ke společnosti Mary Kay a její snaze změnit životy žen a dětí na celém světě. Pokud si v období od 16. 1. do 31. 5. 2013 zakoupíte Mary Kay® Mini kosmetickou kazetu s krystalem Swarovski*, přispějete 20 Kč na Fond ohrožených dětí v ČR nebo občanské sdružení Ivany Christové Orin Panacea v SR.

 

Mary Kay® Mini kosmetická kazeta

Tak malá, že se vejde kamkoli. Tak velká, že se do ní vejde vše potřebné. Do Mini kazety můžete vložit až tři minerální oční stíny a jednu minerální tvářenku, minerální rozjasňující/bronzový pudr nebo šest minerálních očních stínů. Součástí kazety je i zrcátko a skrytý zásobník pro aplikátory. Díky magnetickému systému můžete jednoduše měnit odstíny!

 

Kosmetická kazeta

Zjednodušte si život s naší elegantní a všestrannou kosmetickou kazetou. Naplňte ji nekonečnou kombinací oblíbených očních stínů, tvářenek, bronzových, rozjasňujících či tuhých pudrů.

 

Profesionální kazeta

Profesionální a zároveň elegantní kazeta Vám nabízí tolik možností a kombinací, které si každá žena zamiluje. Do kazety můžete najednou vložit např. Tuhý minerální pudr, 6 minerálních očních stínů, 2 tvářenky, konturovací tužky na oči a na rty, aplikátory, lesk a rtěnku – záleží jen na Vás, jakou kombinaci zvolíte. Zjednodušte si život s naší novou elegantní a všestrannou kosmetickou kazetou.

Kontakt

Anna Pokorná +420 721 033 826 anicka.MK@seznam.cz